اجرا شده توسط beta98

توضیحات

به نام خدا

ضمن عرض سلام و درود خدمت شما اساتید محترم  در این صفحه ما به سوالاتی که ممکن هست براتون پیش بیاد پاسخ داده ایم،بعد از اینکه این صفحه را مطالعه فرمودید،در صورت تمایل میتونید روی این لینک کلیک کنید و فرم ارائه اموزش را پر کنید،بعد از تایید نهایی ، ما با شما تماس میگیریم و شما شروع به پر کردن اموزشتون خواهید کرد.

چرا با وجود سایتهای اموزشی دیگر که بسیار هم بازدید بیشتری دارند باید اموزشتون را در سایت ما منتشر کنید؟!

1:سایتهای زیادی به صورت اموزشی وجود دارن که من لازم هست همین ابتدای کار بگم قصد رقابت با اونها را نداریم و باید قبول کنیم که بسیاری از این سایتها واقعا جذاب هستند،این امکان برای همه ما وجود داره که در این سایتها تدریس کنیم اما مشکلی که هست اینکه ، اکثر اموزشهای مد نظر ما قبلا ارائه شده،مثلا اگر شما احساس کنید که توانایی تدریس درس x  را دارید و این درس قبلا در سایت ذکر شده منتشر شده باشد ، شما دیگر امکان ارائه اون درس را ندارید!با توجه به اینکه سایت ما تازه تاسیس هست طبیعتا شما میتونید اموزشتون را در سایت ما منتشر کنید.

2:همانطور که در تبلیغاتمون ذکر کردیم سایت ما بر روی تبلیغات تاکید ویژه ای داره،یعنی ما در تلگرام،اینستاگرام  و بصورت پیامکی و ایمیلی از سایتمون و اموزش شما تبلیغ میکنیم،سوالی که شاید برای شما پیش بیاد اینکه مگه سایتهای دیگه تبلیغ نمیکنند؟!البته که اونها هم تبلیغ میکنند حتی شاید گسترده تر و قویتر تبلیغ کنند ولی مشکل باز هم با زیاد بودن تعداد اموزشهای اون سایتهاست،بدین صورت اموزش شما همچون یک سوزن در انبار کاه میمونه و کاربر شاید اصلا اموزش شما به چشمش هم نخوره!

3:ما درصد بسیار کمتری را نسبت به بقیه سایتها از اموزش شما میگیریم که این درصد هم صرف انجام تبلیغات میشه،شما فقط 10 درصد از فروش اموزشتون را لازم هست که به ما بدهید.

چرا برای خودمون سایت نزنیم و اموزشمون را درون سایت خودمون منتشر نکنیم؟!

تصور کنید شما سایت شخصی خودتون را دارید و مثلا سایت شما روزانه 100 نفر بازدید کننده داره،حالا تصور کنید که 10 نفر مثل شما توی سایت ما باشند انگاه سایت ما میتونه 1000 بازدید داشته باشه و این بدین معناست که اموزش شما بیشتر دیده خواهد شد!

علاوه بر این وقتی اموزش شما در سایت دیگه ای منتشر میشه شما میتونید تمرکز اصلیتون را روی تدریستون بزارید و دیگه لازم نیست زمان را صرف طراحی سایت و یا تبلیغات و… کنید،با درصد ناچیزی که سایت ما قرار هست از شما بگیره پس دیگه مشکلی از این جهت هم وجود ندارد،پس به صرفتر هست که اموزشتون را در سایت ما منتشر کنید.

چه لزومی داره که وقتی مثلا اموزش درس x  در یک سایت دیگه ارائه شده ما دوباره همون اموزش را تولید کنیم و از کجا معلوم اصلا فروش داشته باشه؟!

پاسخ به خود شما بستگی داره،ما تبلیغاتمون را انجام میدیم ولی اینکه مخاطب جذب اموزشتون بشه کامل به نحوه تدریس خود شما بستگی داره،شاید خارج از دنیای مجازی هم مثلا تعداد زیادی استاد ریاضی درس بدن ولی شاید یک دانشجو درس استاد a  را بهتر بفهمه و یکی دیگه درس استاد b  را بهتر بفهمه.

ایا امکان ارائه اموزش رایگان در سایت هست؟!

بسیاری از دوستان،صرفا جهت کسب رزومه تمایل به تدریس و تولید پیکج اموزشی دارند،یا اینکه تمایل دارند اول یک محصول رایگان را ارائه بدن و با همون محصول وقتی شناخته شده تر شدن محصولات مهمتری را ارائه بدن،ما به این دوستان نیز کمک خواهیم کرد و بنابراین امکان ارائه محصول رایگان در سایت نیز فراهم هست،حتی میتونیم امکانی را بزاریم که دانشجو به عنوان مثال برای جلسات رفع اشکال هزینه بده و یا اینکه مبلغی را به یک خیریه کمک کنه و…

ایا امکان برگزاری کلاس انلاین به صورت وبینار وجود دارد؟!

بله این امکان وجود دارد ولی در صورت برگزاری کلاس انلاین ، با توجه به این که سایت باید امکانات لازم را فراهم کند،درصدی بیشتر را خواهد گرفت.

در صورتی که به غیر از این سوالات،سوال دیگه ای را هم داشتید ، در تلگرام یا واتس اپ سوالتون را به شماره 09136495435 ارسال کنید، فقط لطفا تماس تلفنی نگیرید.

ممنون